Sagita / NOVINKY

NOVINKY

  Další knihy, které stojí za to

  Jedná se o knihy:

  Viktor E. Frankl - A přesto říci životu ano (Karmelitánské nakladatelství Kostelní Vydří) - Psycholog, zakladatel Logoterapie prožívá hrůzy koncentračního tábora a hledá smysl života.
  Viktor E. Frankl a Pinchas Lapide - Bůh a člověk hledající smysl (Cesta Brno) - Rozhovor mezi psychologem a židovským teologem o uzdravení člověka a smyslu života. Rozhovor se uskutečnil v roce 1984, ale je velmi aktuální.

  Knihy, které stojí za to si přečíst

  Rád bych vás upozornil na tři knihy, které by si podle mého názoru měl přečíst každý, komu není lhostejný osud naší - a nejenom české, ale i evropské společnosti. Jedná se o knihy:

  Peter D. Schiff a Andrew Schiff - Ekonomické bajky pro studované i laiky (DOKOŘÁN)
  Peter D. Schiff - CRASH PROOF (Computer Press)
  Hans-Adam II., vládnoucí kníže z Liechtensteinu - Stát ve třetím tisíciletí (GRADA)

  Dr. Eliyahu M. Goldratt

  Dr. Eliyahu M. Goldratt (31. 3. 1947 - 11. 6. 2011)

  S velkou lítostí oznamujeme, že v sobotu 11. 6. 2011 zemřel tvůrce převratného systému řízení - Teorie omezení Dr. Eliyahu M. Goldratt. Děkujeme mu za všechno, co pro tento svět vytvořil. Čest jeho památce.

  Celopolep kabiny Ford TRANZIT

  Celopolep kabiny Ford TRANZIT

  V souvislosti s našimi aktivitami v oblasti velkoplošného tisku jsme zajišťovali grafický návrh a dodávku lité a okenní samolepky na celopolep Fordu TRANZIT pro firmu JONTECH . Nalepení realizovala společnost Q-lit ( www.qlit.cz ).

  Nový ceník velkoplošného tisku

  Nový ceník velkoplošného tisku

  Ve spolupráci s našimi partnery v Polsku jsme pro vás připravili nabídku velkoplošného tisku na  různé druhy materiálů - plachty, samolepky, bilboardy, vlajky za  atraktivní ceny. Například výroba standardního baneru (plachty) včetně  média, svaření a ok po 50 cm stojí 195 Kč/m2. To je na  české poměry cena velmi nízká - ptal jsem se kolegy z Polska, jak je  možné tisknout tak levně - prý u nás není žádná konkurence :-)

  eZ Publish

  Přidány nové stránky na web

  Jedná se o stránky " Jak probíhá tvorba webu a e-shopu v naší firmě " a " O systému eZ Publish ", ve kterém programujeme weby a e-shopy.

  Zbrusu nové ukázky v sekci "Tiskoviny"

  Zbrusu nové ukázky v sekci "Tiskoviny"

  Přidali jsme nové galerie ukázek na stránce " Tiskoviny ". Jedná se o materiály pro společnost EXCALIBUR ARMY a Perníkovou chaloupku®

  Přidány nové fotografie do galerií

  Do galerie "Komerční loga" na stránce " Návrhy logotypů " jsou přidány tři nová loga, v galerii "Auta" na stránce " Signmaking - výroba reklamy " přidány fotografie polepu dodávky pro firmu Condi.

  Web hosting

  Od dnešního dne jsme zpřístupnili službu web hosting veřejnosti. Doposud ji mohli využívat pouze naši stávající zákazníci. Služba je vhodná zejména pro webové aplikace postavené na platformě eZ Publish , pro který je systém optimalizován. V ceně služby je automatická záloha dat 1x denně.

KOMENTÁŘE

JAK VYDĚLAT MILIÓNY
na zakázce získané mimo plán za cenu rovnající se nebo dokonce nižší, než jsou výrobní náklady?

VÝROBA - chytré řízení?

DALŠÍ SLUŽBY

TEORIE OMEZENÍ

Metoda trvalého zlepšování pro úspěšné firmy - www.teorieomezeni.cz

 

Grafické studio Caracal

Grafické studio Caracal

www.caracal.cz

 

Repliky historických listin

www.replikylistin.cz

 

Velko a malo obchod s elektromateriálem

E-shop s elektroinstalačním materiálem - www.shopelektro.cz