Sagita / O NÁS

O NÁS

Začátky

Naše společnost vznikla v roce 1998 jako reklamní a grafické studio s velkými ambicemi týkajícími se především vysoké estetické úrovně reklamy. Záhy jsme ale poznali, že jenom estetika a kreativita jsou v reklamě žalostně málo – jde přece o obchod, o prodej zboží.

Chtěli jsme, aby nám někdo poradil s marketingem – s naším vlastním, ale i marketingem našich klientů. Oslovili jsme lidi, kteří měli z marketingu státní zkoušku – tedy vzdělané odborníky. Chyba. V praktických otázkách školní poučky neplatí. Museli jsme tedy začít sami.

Současnost

Od té doby pro nás postupně pojem marketing ztratil auru neznámého tajemna. Úspěch v obchodě, marketingu, reklamě nejsou důsledkem čar a kouzel, ale logickými důsledky předchozích rozhodnutí a činů. Do sebevzdělávání ročně investujeme desítky tisíc korun v knihách, seminářích, video a audio publikacích.

V posledních přibližně dvou letech se intenzivně věnujeme studiu a aplikaci Teorie omezení Eliyahu M. Goldratta. Je to úžasně logická a velmi velmi fungující metodika řízení procesů ve firmě od výroby přes finanční toky, logistiku, marketing, prodej, řízení lidí až po firemní strategii a taktiku. Tato metoda není nejznámější, nicméně jsme přesvědčeni, že je nejlepší. Nejde totiž tak "nadoraz" jako některé jiné metody, ale má minimálně stejně dobré výsledky (hodně skromný odhad). Navíc Teorie omezení dokonale zapadá do naší firemní strategie - tedy používání zdravého rozumu v maximální možné míře.

Lidé ve firmě

Při pohledu z venku můžeme působit jako malá firma. Máme však velký rozsah služeb. Můžeme si to dovolit, protože máme štěstí na vynikající externí spolupracovníky a spolupracující firmy - většinou jedničky ve svém oboru.

Naši programátoři pracují na špičkových projektech v rámci Evropy. Část svého času věnují spolupráci s námi. Náš dvorní fotograf Jan Strnad fotí i pro takové firmy, jako je Škoda Auto nebo TPCA. Jeho fografie jsou brilantní. Dobře vládne i videokamerou a technikou střihu videa. Dvorní ofsetová tiskárna je Printo Ostrava. Mají nejenom špičkové vybavení, ale především bezkonkurenční služby. Další partnery máme pro oblast malonákladového digitálního tisku, velkoformátového tisku na různá média, digitálního i flexo tisku na sleeve (plastový potištěný návlek na nápojovou plechovku), kopírování a potisk CD/DVD a mnoho dalších.

 

Naší strategií je zdravý rozum. Hledáte-li právě toto, obraťte se na nás na telefonu +420 776 025 160 nebo na radek@sagita.cz

KOMENTÁŘE

JAK VYDĚLAT MILIÓNY
na zakázce získané mimo plán za cenu rovnající se nebo dokonce nižší, než jsou výrobní náklady?

VÝROBA - chytré řízení?

DALŠÍ SLUŽBY

TEORIE OMEZENÍ

Metoda trvalého zlepšování pro úspěšné firmy - www.teorieomezeni.cz

 

Grafické studio Caracal

Grafické studio Caracal

www.caracal.cz

 

Repliky historických listin

www.replikylistin.cz

 

Velko a malo obchod s elektromateriálem

E-shop s elektroinstalačním materiálem - www.shopelektro.cz